Liquidation sale
type: 432, 12,5l, 400m², 45cm breedte
type: 1760, 6000l/u, 5,5 bar, 1300W
oa: sproeisysteem, schop,
tafelmodel
h: 2120
gebruikssporen
E Scooter S1
type: XXL met houtskool
type: Nilox
h: 700, beschadigd aan de knie
dia: 300
type: XXL
type: NX-1990-675
voor Alfa Romeo Mito 3D Fiat Panda III 5D Hyundai i 30 en i40
type: missy, lengte 1290
type: Vektro X4000
1520x460, met hoofdeinde
samen met opblaasbare matras Intex
1520x2030x460, fast fill systeem
dia: 3660, h: 760, samen met elektrische luchtpomp
samen met zwembad
oa: thermo hygrometer, funk thermometer, 4 stuks
oa: satellietweerstation, vensterthermometer, 3 stuks
hoogte boom: max 2,7m
type: CR3.110 balcony
samen met vijverventilatiepomp
l: 1100
dia: 500-800, 5 stuks
plm 5 stuks